O projekte

Pripravili sme pre Vás komplex domov a pozemkov Hanzlíkovská, ktorý ponúka niekoľko veľkostí a typov rodinných domov. Výstavba domov bola navrhnutá ako architektonicky ucelená štvrť, ktorá pozostáva z jedno a dvjpodlažných radových domov a samostatne stojacich rodinnných domov, ktoré sú navrhnuté v modernom štýle, čo vytvára jednotný a harmonický celok, z ktorého je citiť poctivú architektonickú prácu a  svojim dômyselným architektonickým riešením rešpektuje intimitu budúcich obyvateľov.
           
Výstavba I. etapy začne na jeseň 2017. Plánováná dĺžka výstavby je maximálne 12 mesiacov od jej začiatku. Prvá etapa pozostáva z 18-ich domov a 10-ich pozemkov.
 
Druhá etapa s počtom pozemkov 7 sa začne v lete 2018 a rovnako bude realizovaná do 12-ich mesiacov.
           
Radové rodinné domy majú veľmi dobré stavebné riešenie. Je to vďaka samostatne stojacim domom, medzi ktorými sú v základoch a obvodových múroch vytvorené dilatačné medzery s výplňou polystyrénu. Samostatné obvodové múry tak umožnili jednotlivé domy od seba absolútne technicky oddeliť. Napriek tomu celá ulica pôsobí jednotne a architektonicky ucelená.
 
V danej lokalite vybudujeme verejnú komunikáciu a verejné inžinierske siete. Jednosmerná komunikácia zaručí výrazné skľudnenie dopravyobojstranný chodník zároveň dodá lokalite pocit rodinného bývania vhodného pre rodiny s deťmi.